Pozor na padělky!

Quido Bergmann spol s r.o. je výhradním dovozcem značky Lamaze do ČR a SR. Produkty Lamaze dovážené naší společností jsou originální a také tomu svojí kvalitou odpovídají.

Hračky Lamaze z naší distribuce splňují všechny bezpečnostní i zdravotní normy a vztahuje se na ně naše plná záruka, servis a technická podpora. Na tyto výrobky máme všechny platné certifikáty a osvědčení.

Doporučujeme vám, nakupovat pouze v kamenných a prověřených internetových obchodech.
Prodejce by vám měl k výrobku VŽDY přiložit fakturu, být ochoten poskytnout na vyžádání certifikát o nezávadnosti nebo prokázat původ zboží.

Jak poznat plagiáty hraček Lamaze?

  • Hračče chybí většinou originální papírová vysačka, na které je i naše polepka v českém a slovenském jazyce s popisem údržby a adresou výhradního dovozce
  • Originál látková visačka všitá do hračky musí obsahovat značku CE, což znamená, že výrobek prošel atesty schválené Evropskou unií. Na plagiátech je ovšem můžete nalézt s jinou diakritikou a mezerou jako China Export
  • Hračky nejsou 100% kvalitně vyrobeny, (nepřesnosti v šití, použití jiných materiálů, vylézající nitě, může se jednat i o výrobky, které nevyhověly jakostní kontrole 
  • Cena hraček je o mnoho (i o více než 30%) nižší než je naše doporučená prodejní cena. Podezřelé jsou hlavně slevové portály, bazary či nabídky typu „dovezu přímo z USA či odkudkoli“.

Děkujeme vám

Pokud se setkáte s hračkami Lamaze, u kterých budete mít pochybnosti o jejich pravosti, budeme vám vděčni, když nám o tom napíšete zprávu pomocí formuláře níže. Pro toho, kdo nám takto pomůže odhalit prodejce neoriginálních Lamaze hraček, máme připravenou odměnu.  Naším cílem je zejména chránit zdraví a bezpečnost vašich dětí a zabránit poškozování obchodní značky Lamaze.

Název nebo popis padělaných produktů:

Místo

Kde na internetu

Osobní údaje (Volitelné)

KomentářRychlý nákup
272 660 440

0 ks zboží | 0,- Kč

Learning Toys

akce právě probíhá ...