Lindam

Lindam

O firmě LINDAM

Firma Lindam byla založena v roce 1988. Za více než 20 let svého působení na trhu se stala předním dodavatelem bezpečnostních pomůcek a výrobků určených pro péči o dítě ve Velké Británii. Produkty nesoucí značku Lindam najdete nejen v Anglii, ale i v dalších zemích Evropy, Ameriky, Asie i Austrálie.

 Výrobky firmy Lindam se stávají součástí domácností na mnoho let, proto společnost klade velký důraz na kvalitu i design svých výrobků. Veškeré produkty odpovídají britským, evropským i americkým normám, kromě toho prochází ještě speciálním systémem testování na pevnost a odolnost, aby splnily požadavky zákazníků a byly stále o krok před konkurencí.


Lindam bezpečí pro vaše dítěFirma Lindam nabízí širokou škálu bezpečnostních pomůcek jako jsou kvalitní dětské zábrany, drobné bezpečnostní pomůcky pro použití v domácnosti  (např. uzávěry dvířek, ochrany rohů, blokády dveří, bezpečnostní pásky apod.), doplňky pro bezpečné cestování, dětské chůvičky a výrobky určené pro péči o dítě (krmení, koupel apod.).

Značka Lindam je pro zákazníky zárukou, že zvolili výrobek zhotovený z bezpečného a kvalitního materiálu, který prošel řadou příslušných testů, odpovídající veškerým potřebným normám. Svému uživateli přinese maximální komfort a pohodlí a jeho životnost bude dlouhodobá.

Za léta svého působení získala společnost Lindam více než 50 různých ocenění za kvalitu a design svých výrobků.Ocenění produktů LINDAM

Ocenění

 MOTHER & BABY nejvýznamější ocenění, udělované samotnými spotřebiteli.

Ocenění

Vítězné zlaté ocenění je nejvyšším uznáním v tomto konkurenčním odvětví. Nejdůležitější je to, že toto ocenění udělují rodiče, kteří produkty kupují, používají a dobře je znají

 Ocenění

 PRIMA BABY takto jsou oceněny výrobky, které nejvíce usnadňují péči o dítě.

Kompletní sortiment Lindam naleznete zde

Lindam milují děti i maminky

 

Rychlý nákup
272 660 440

0 ks zboží | 0,- Kč

Learning Toys

akce právě probíhá ...