My a známé osobnosti

Moderátorka Kateřina Kristelová a její dcera Claudinka nafotily kampaň na Lamaze a JJ Cole

Moderátorka Kateřina Kristelová a její dcera Claudinka nafotily kampaň na Lamaze a JJ Cole. Malá Claudinka je z hraček Lamaze celá unešená a doslova jí učarovala hrošice Lulu, která jí pomáhá s prořezáváním prvních zoubků a stejně tak podporuje její správný rozvoj zraku. Slavná moderátorka si také velmi pochvaluje tašky na kočárek JJ Cole, které aktivní mamince, jakou Kateřina bezesporu je, umožňují mít vše co potřebuje při ruce a vše přehledně uspořádané. Jak sama Kateřina Kristelová říká: "Tašky JJ Cole podtrhují osobitý styl". Dcera Claudinka má už doma pořádnou sbírku hraček Lamaze a Déglingos, neboť Kateřina se stala jejich tváří ještě před jejím narozením. Jako správná maminka, která má ráda v pokojíčku své dcery vše uklizené, moderátorka vychvaluje funkčnost úložných boxů JJ Cole. Claudinka tak může dále sbírat své oblíbené hračky :)

Kateřina K Lamaze Kateřina K JJ Cole


CLAUDINKA MILUJE HRAČKY LAMAZE!

Claudinka, dcera slavné maminky Kateřiny Kristelové, se do hraček Lamaze doslova zamilovala. Obavy moderátorky, že holčička bude mít na hračky jiný vkus, mohou jít tedy stranou. Kateřina své dceři pořídila Lamaze výbavu ještě před jejím narozením a tajně doufala, že si tuto značku oblíbí stejně jako další zvídavá miminka. Na fotografii Claudiku zaujala Zábavná květina Lamaze, která hraje příjemné melodie a svítí okvětním lístečkem. Hračky Lamaze příznivě přispívají díky svému propacovanému designu k rozvoji dětských smyslů.

Claudinka 1 Claudinak 2


 

DĚTI SLAVNÝCH MAJÍ RÁDI ČMELÁKA BZUKA

Toma, Katie a Suri si vyrazili společně na basketbalový zápas a malá Suri si neopomněla vzít svého oblíbeného společníka - Čmeláka Bzuka. Čmelák Bzuk byl také spatřen na procházce v Beverly Hills ve společnosti tatínka Kevina Costnera se svým synem.

Tuto horkou novinku můžete zakoupit na našem webu!

Kevin and Cayden Costner suri bzuk 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

PODPORUJEME MAMINKY

Protože naše společnost fandí zaměstnaným maminkám, dovolíme si vás upozornit na naše aktivity, které právě tyto ženy podporují. Sponzorskými dary přispíváme do dětských koutků, řady školek a restaurací, které poskytují zázemí dětem, zatímco rodiče aktivně pracují nebo vyřizují pracovní schůzku.

Karla Marie Claire 1 Karla Betynka 2 


 

PETR JANDA S DCEROU ANEŽKOU SI OBLÍBILI ZNAČKU LAMAZE

I dcera frontmana skupiny Olympic Petr Jandy má svou hračku Lamaze

Janda foto Lamaze


 

OVEČKA TIMMY A SURI CRUISE

Suri Cruise, dcera Katie Holmes a Toma Cruise je už teď malá modelka která, má svůj ojedinělý styl. Chodí skvěle oblečená, jako malá slečna a to doslova. Její styl kopírují maminky na celém světě. Tento týden se malá Suri objevila se svými rodiči na večerní procházce Prahou. A jako svůj doprovod při procházce si vybrala svého kamaráda ovečku Timmyho! Timmy doprovázel Suri Cruise na každém jejím kroku. 

Suri a Timmy


 

MODERÁTORKA KATEŘINA KRISTELOVÁ PORODILA DCERU CLAUDII

Kateřina Kristelová dne 5. září 2010 porodila dceru Claudii. Holčička přišla na svět v porodnici v pražském Podolí a po narození měřila 52 centimetrů a vážila 3,2 kilogramu. Kateřina Kristelová si příchod na svět svého prvního potomka pěkně protrpěla. „Porod nebyl úplně jednoduchý. Rodilo se přirozenou cestou, ale pak se zjistilo, že má holčička omotanou pupeční šňůru kolem hlavy, a tak se muselo přejít k císařskému řezu," vysvětlila moderátorka. Kateřina už na komplikovaný porod zapomněla a teď se těší společně se svým manželem z dcery Claudie, a jak sama moderátorka dodává „zažívám neskutečnou porci štěstí". Dceru doma čekala spousta hraček, neboť Kateřina Kristelová se stala tváří značek Déglingos a Lamaze.

Obrovské gratulace od nás letí novopečené mamince a dceři Claudii.

 Kateřina Kristelová s dcerou Dcera Kateřiny Kristelové 


  

Moderátorka Kateřina Kristelová se stala tváří značek Déglingos a Lamaze

Moderátorka a herečka Kateřina Kristelová se stala tváří značek Déglingos a Lamaze. Nastávající maminka podepsala smlouvu symbolicky na den dětí a odtajnila nám informaci o pohlaví miminka: „Budeme mít holčičku a jestli vše půjde tak, jak má, tak by se měla narodit v září." Holčička tak přijde na svět vybavená hračkami Déglingos, které podněcují dětskou fantazii a hračkami Lamaze pro správný vývoj v prvních měsících života.

„Pokud si naše dcera zamiluje všechny ty věcičky tak jako já, máme vystaráno. Celý den si bude hrát," komentovala Kateřina spolupráci.

Nám nezbývá jen dodat, že si přejeme, aby si hračky Déglingos a Lamaze oblíbila dcera stejně tak, jako nastávající maminka. 

  KK propagacni foto 1 KK propagacni foto 2

 

 

Rychlý nákup
272 660 440

0 ks zboží | 0,- Kč

Learning Toys

akce právě probíhá ...