Boon


Co je Boon?


První výrobek společnosti Boon byla žába s názvem Frog Pod, kterou navrhla Rebecca Finell jako multifunkční hračku do vany. Ale to nebylo z její strany vše. Rebecca měla spoustu nápadů na další inovace, a proto si našla partnera Ryana Fernandeze. Společně založili společnost Boon Inc., která dnes nabízí širokou řadu výrobků pro děti. Společnost Boon zůstává i nadále odhodlána vytvářet co nejvíce inovativní výrobky tak, aby byly cenově dostupné. Designové studio společnosti Boon je neustále v pohybu a snaží se vypořádat s každou výzvou v oblasti vývoje výrobků pro děti s maximálním důrazem na kvalitu a bezpečnost.

boon logom

Závazek kvality a bezpečnosti

Všechny výrobky Boon splňují nebo překračují veškeré bezpečnostní předpisy a standardy platné jak USA tak v Evropě i ostatních zemích Tyto standardy obsahují hlavně požadavky týkající se výskytu olova a ostatních těžkých kovů v povrchové úpravě a materiálech. používání plastů neobsahující ftaláty a požadavky na design a provedení výrobků zaručující vyloučení bezpečnostních rizik při používání těchto výrobků.

Tyto předpisy a standardy obvykle vychází z vědecky podloženého výzkumu a faktických výsledků testů, aby mohly být vytvořeny bezpečnostní požadavky, které zabrání používání nebezpečných materiálů a výrobků spotřebiteli a dětmi. Během vývoje výrobku i jeho celého výrobního procesu společnost Boon neustále provádí testy shody svých výrobků s těmito předpisy a standardy, přičemž využívá jak možnosti interního testování, tak i nezávislé zkušební laboratoře.

Boon

Co znamená, že výrobky Boon neobsahují látku BpA?

BpA nebo bisfenol A je chemická látka ovlivňující hormony, která je považována za potenciálně škodlivou pro lidské zdraví a životní prostředí. Bylo známo, že poškrábané a opotřebené polykarbonátové kojenecké láhve uvolňují tuto látku do tekutiny. Bohužel však i v relativně nedávné době bylo vysoké množství bisfenolu A nalezeno v mnoha výrobcích pro děti od řady známých a renomovaných značek.

Od té doby bylo přijato mnoho zákonů zakazujících používání této nebezpečné látky, avšak nelze předpokládat, že každý výrobce postupuje v otázce bezpečnosti s ohledem na vaše nejlepší zájmy. Nejenže žádný z výrobků společnosti Boon neobsahuje látku BpA, ale jelikož je bezpečnost naší nejvyšší prioritou, uvádíme některé rady a bezpečnostní opatření při zacházení s výrobky značek, kterým příliš nedůvěřujete. Nenechávejte plastové výrobky ve vyhřátém automobilu a nepoužívejte je v mikrovlnné troubě. Teplo zvyšuje množství chemikálií uvolňovaných z plastu. Další rady a seznam společností, které nepoužívají tyto chemické látky ve svých výrobcích pro děti, najdete na adrese www.environmentcalifornia.org.

Boon
Rychlý nákup
272 660 440

0 ks zboží | 0,- Kč

Learning Toys

akce právě probíhá ...