Naše hračky a VIP miminka

Kategorie

Kategorie

Kateřina Kristelová s dcerou Claudinkou

Moderátorka Kateřina Kristelová a její dcera Claudinka nafotily kampaň na Lamaze a JJ Cole Moderátorka Kateřina Kristelová a její dcera Claudinka nafotily kampaň na Lamaze a JJ Cole. Malá Claudinka je z hraček Lamaze celá unešená a doslova jí učarovala hrošice Lulu, která jí pomáhá s prořezáváním prvních zoubků a stejně tak podporuje její správný rozvoj zraku.

Slavná moderátorka si také velmi pochvaluje tašky na kočárek JJ Cole, které aktivní mamince, jakou Kateřina bezesporu je, umožňují mít vše co potřebuje při ruce a vše přehledně uspořádané.

Jak sama Kateřina Kristelová říká: "Tašky JJ Cole podtrhují osobitý styl". Dcera Claudinka má už doma pořádnou sbírku hraček Lamaze a Déglingos, neboť Kateřina se stala jejich tváří ještě před jejím narozením. Jako správná maminka, která má ráda v pokojíčku své dcery vše uklizené, moderátorka vychvaluje funkčnost úložných boxů JJ Cole.

Claudinka tak může dále sbírat své oblíbené hračky :)

          

Claudinka miluje hračky Lamaze!

Claudinka, dcera slavné maminky Kateřiny Kristelové, se do hraček Lamaze doslova zamilovala. Obavy moderátorky, že holčička bude mít na hračky jiný vkus, mohou jít tedy stranou. Kateřina své dceři pořídila Lamaze výbavu ještě před jejím narozením a tajně doufala, že si tuto značku oblíbí stejně jako další zvídavá miminka.

Na fotografii Claudiku zaujala Zábavná květina Lamaze, která hraje příjemné melodie a svítí okvětním lístečkem.

Hračky Lamaze příznivě přispívají díky svému propacovanému designu k rozvoji dětských smyslů.