Munchkin

Kategorie

Kategorie

Filtrovat podle

Materiál

Materiál

Věk

Věk

Munchkin

Pomocníci Munchkin usnadní péči o dítě. S pomocníky americké lifestylové značky Munchkin bude péče o dítě snazší než kdy předtím. Inovativní, moderní, designové a velmi kvalitní Munchkin nabízí produkty na krmení miminek, první stolování, bezpečnostní prvky, doplňky na koupání či cestování usnadní rodičům život tím, že myslí na zdánlivé maličkosti. Kreativní produkty, které milují děti i rodiče.

Krmení i podpora kojení

Munchkin myslí jak na maminky, které kojí, tak na ty, které musejí přikrmovat či kojit nechtějí/nemohou. V jejich sortimentu najdete značky Grass Fed (umělá výživa pro miminka a děti prvotřídní kvality), Milkmakers (dobroty pro maminky na podporu laktace), Latch (prvotřídní lahvičky, které umožňují kombinovat kojení s krmením z lahvičky) a řadu doplňků jako jsou ohřívače lahviček, dudlíky a mnoho dalšího.

První stolování

Malé děti rády vše dělají samy a Munchkin to ví. Nepřeberné množství kelímků, nekapajících kouzelných hrnečků, se kterými se dítě učí pít jako „velké“, ale také misky, talířky, příbory, bryndáčky, dózičky na svačinky, či dokonce termo tašky. Ano, i to je Munchkin.

Bezpečnost

Bezpečnostní doplňky jsou nezbytností každé rodiny s malými dětmi. Munchkin nabízí od zaslepení zásuvek, přes „zámky“ na šuplíky až po zábrany. Na výběr je nepřeberné množství designů i barev tak, abyste nemuseli vybírat mezi atraktivním kouskem a bezpečím Vašich dětí. Dalším bezpečnostní „vychytávky“ jsou protiskluzové pásy do vany, aby to malým plaváčkům při hře ve vaně či sprchovém koutě neklouzalo.

Pohoda na cestách

Další skupinou produktů jsou doplňky na cestování. Zrcátka, kterými rodič kdykoliv během jízdy pohodlně a především bezpečně zkontroluje, co se děje na zadních sedadlech, dále stínidla na okna, která poskytnou dětem komfort i ve slunných dnech, či ochrany potahů nebo oblíbené organizéry, které ukryjí všechny nezbytnosti.

Více informací

Kategorie


Nejprodávanější produkty v kategorii
Aktivní filtry