Boon

Kategorie

Kategorie

Filtrovat podle

Materiál

Materiál

Věk

Věk

Boon

Boon – designové nádobí a hračky do vody. Americká značka Boon je specialista na originální designové nádobí, domácí potřeby a hračky do vody pro děti od narození do 2 let. Designérka Rebecca Finell a Ryan Fernandez dbají na to, aby výrobky Boon skvěle vypadaly, byly kvalitní a pro děti bezpečné. Oblé tvary, atraktivní barvy a super materiály – to je Boon, značka, kterou milují děti i dospělí.

Rodiče rodičům

Jednoduchý design, barevnost, zaoblené tvary a vysoká kvalita. Právě tato unikátní kombinace činí ze značky Boon hvězdu dětského stolování (ale také domácích potřeb a hraček do vody). Odkapávač ve tvaru trávníku, košíky do myčky, talíře s přísavkami, či hrnečky s ventilky proti rozlití. Vše maximálně funkční. Na vývoji se totiž podílejí sami rodiče, kteří nejlépe vědí, jak s nádobím nejmenší strávníci zacházejí a jaké vychytávky by tedy ocenili. Nádobí pro nejmenší vede děti k samostatnosti a rodičům přináší styl a funkčnost.

Pro malé plaváčky

Koupelové hrátky baví každé batole. Když je navíc doprovázeno kreativními hračkami, jakou jsou například příšerky, které stříkají vodu, či potrubí s přísavkami, které si malí instalatéři poskládají dle své fantazie, nebudou chtít děti z vany. Hračky do vody pak následně mohou uklidit do gumového žabáka (kapsy na vodní hračky), což děti motivuje k samostatnosti a uklízení po sobě. A co se v mládí naučíš…..

Více informací
Aktivní filtry