Lanco

Lanco

Lanco – ekologické hračky bezpečné pro děti i planetu. Hračky Lanco® jsou vyráběny ze 100% přírodního kaučuku, který pochází z plantáží Kaučukovníku brazilského v Malajsii. Kaučuk je ideální alternativou umělé hmoty, vyžaduje ruční zpracování a ohled na koloběh v přírodě. Každá hračka, každé kousátko této ekologické španělské značky, je unikátní a nenapodobitelné, stejně jako každá lidská bytost.

Guma se rozloží přirozenou cestou,navíc může být znovu použita k výrobě nových produktů. Ani obaly hraček neobsahují žádné umělé materiály. Jsou vyrobenyze 100% recyklovatelného kartonu. Hračky Lanco® jsou živé.Tak jako vše, co pochází z přírody. Jelikož jsou hračky vyrobeny z přírodního kaučuku a neobsahují žádné chemikálie ani umělé antioxidanty, které by udržovaly jejich původní barvu, po čase dochází k mírnému tmavnutí. Tento proces je naprosto přirozený a nezávadný. Ekologické hračky Lanco máme nově v sortimentu od května 2019.

 


Organické 100% přírodní

Lanco® hračky jsou vyrobeny z přírodního kaučuku: bez přídavku látek, které by poškodily jeho přirozené vlastnosti, jako je pružnost, měkkost a rozložitelnost. Přírodní kaučuk je výsledkem bílé mízy ze stromů HaveaBrasiliensis (Kaučukovník brazilský).
Udržitelné, Ekologické

Udržitelnost je naším cílem již od počátku: jak bychom mohli našim dětem dát hračky, které znejistí jejich budoucnost? Všechny hračky Lanco® jsou přírodní a rozložitelné. Výrobní procesy jsou díky ruční práci ohleduplné k přírodě a zanechávají zanedbatelnou stopu znečištění.

 
Bez PVC & BPA, Hermetické těsnění

Lanco® hračky jsou vyráběny ze 100 % přírodního kaučuku a neobsahují nitrosaminy, ftaláty, BBP, DBP ani D+HP. K dekoraci hraček je použito potravinářské barvivo, které neobsahuje kadmium, hliník, kobalt, baryum, olovo rtuť ani selen. Hračky Lanco® neobsahují žádné toxické látky. Díky tomu jsou bezpečné a děti je mohou okusovat a žvýkat. Všechny naše hračky jsou hermeticky utěsněny, aby se uvnitř  netvořila plíseň a bakterie.

 Ručně vyráběné

Lanco® hračky jsou výhradně ručně vyráběny. Naše výrobní procesy zaměstnávají lidské ruce namísto strojů a zahrnují jen biologicky rozložitelné materiály. Přírodní kaučuk a minerální sádrové formy. Ani obaly neobsahují žádné umělé materiály.Jsou vyrobené ze 100 % recyklovatelného kartonu.

   

Více informací

Nejprodávanější produkty v kategorii
Aktivní filtry