Falešné Lamaze

Kategorie

Kategorie

Pozor na padělky!

Quido Bergmann spol s r.o. je výhradním dovozcem značky Lamaze do ČR a SR. Produkty Lamaze dovážené naší společností jsou originální a také tomu svojí kvalitou odpovídají.

Hračky Lamaze z naší distribuce splňují všechny bezpečnostní i zdravotní normy a vztahuje se na ně naše plná záruka, servis a technická podpora. Na tyto výrobky máme všechny platné certifikáty a osvědčení.

Doporučujeme vám, nakupovat pouze v kamenných a prověřených internetových obchodech. Prodejce by vám měl k výrobku VŽDY přiložit fakturu, být ochoten poskytnout na vyžádání certifikát o nezávadnosti nebo prokázat původ zboží.

Jak poznat plagiáty hraček Lamaze?

  • Hračče chybí většinou originální papírová visačka, na které je i naše polepka v českém a slovenském jazyce s popisem údržby a adresou výhradního dovozce
  • Originál látková visačka všitá do hračky musí obsahovat značku CE, což znamená, že výrobek prošel atesty schválené Evropskou unií.
  • Na plagiátech je ovšem můžete nalézt s jinou diakritikou a mezerou jako China Export Hračky nejsou 100% kvalitně vyrobeny, (nepřesnosti v šití, použití jiných materiálů, vylézající nitě, může se jednat i o výrobky, které nevyhověly jakostní kontrole
  • Cena hraček je o mnoho (i o více než 30%) nižší než je naše doporučená prodejní cena.
  • Podezřelé jsou hlavně slevové portály, bazary či nabídky typu „dovezu přímo z USA či odkudkoli“.

Děkujeme vám

Pokud se setkáte s hračkami Lamaze, u kterých budete mít pochybnosti o jejich pravosti, budeme vám vděčni, když nám o tom napíšete zprávu na email info@learningtoys.cz 

Pro toho, kdo nám takto pomůže odhalit prodejce neoriginálních Lamaze hraček, máme připravenou odměnu. Naším cílem je zejména chránit zdraví a bezpečnost vašich dětí a zabránit poškozování obchodní značky Lamaze.