Ovečka Shaun

Kategorie

Kategorie

Filtrovat podle

Materiál

Materiál

Věk

Věk

Ovečka Shaun

Vše pro fanoušky ovečky Shaun. Kdo by neznal vtipný animovaný seriál britského studia Aardman a HiT Entertainment. Tato oblíbená ovečka se na obrazovkách dětského kanálu poprvé objevila v roce 2006 a od té doby ji milují děti na celém světě. Značka Shaun the sheep nabízí věci s tématikou oblíbeného seriálu – od plyšových hraček, až po školní pomůcky, společenské hry, DVD či přívěsky na klíče.

Ovečka, kterou děti milují

Každé období má svůj televizní/filmový hit a děti touží po oblíbených postavičkách. Ovečka Shaun však dokázala, že i po 13 letech od uvedení na trh získává stále nové a nové příznivce a navíc svým britským humorem baví i rodiče dětí. Mít penál s touto ovečkou je zkrátka cool a je jedno jestli Vám je šest nebo sedmnáct.

Vše s Shaun

Historky z farmy, na které vládne svou pevnou tlapou ovčácký pes Bitzer jsou velmi vtipně zpracované a ač se v nich nemluví, snadno se odhalí zápletky, které právě ovečka Shaun se psem Bitzerem „žehlí“, aby farmář nepoznal, že je něco v nepořádku.

Shaun the sheep nabízí skutečně pestrý sortiment produktů s motivem ovečky (ale i psa Bitzera). Najdete v něm jak plyšové hračky, kabelky, taštičky na mobil, peněženky, penály, tak i různé společenské hry a samozřejmě také DVD s jednotlivými edicemi, či jejich knižní zpracování. Zkrátka vše pro skalní fanoušky a fanynky.

Ovečka nebo beránek?

Zajímavostí je, že v České republice se nejspíše chybou překladu od prvního uvedení v TV Shaun mylně nazývá ovečkou, ačkoliv ve skutečnosti je to beránek. Tento fakt odhalí pozdější díly, kdy se Shaun zamiluje do blonďaté ovečky, ostatně beránek je Shaun i v dalších jazykových mutacích. Ať tak či tak, vtipných doplňků s Shaun není nikdy dost!

Více informací

Nejprodávanější produkty v kategorii
Aktivní filtry