My First Nici

Kategorie

Kategorie

My First Nici

My first Nici - nejjemnější hračky pro nejmenší. Německá značka My first Nici se zaměřuje na heboučké, jemné plyšové kamarády pro nejmenší miminka. Kouzelní usínáčci (mazlící dečky), plyšová kousátka, či jemná plyšová chrastítka, to vše v nejvyšší kvalitě a bezpečí tak, aby byly hračky vhodné pro miminka již od narození. Značka My first Nici splňuje nejpřísnější požadavky na kvalitu a bezpečí.

Kamarádi do postýlek

Usínáčci, neboli mazlící dečky jsou důležitou výbavou každého miminka. Dítě s nimi lépe usíná, cítí se příjemně, bezpečně. Usínáčky značky My first Nici jsou z vysoce kvalitní a jemné plyše a jsou tak hebké, že si je oblíbí každé miminko i s tou nejcitlivější pokožkou. Usínáčky jsou navíc buď ve tvaru rozkošného zvířátka, nebo mají různé materiály, které může dítě hmatem prozkoumávat. Lze je tak považovat také za vývojové hračky.

Kvalita na prvním místě

Značka My first Nici si zakládá na nejvyšší kvalitě materiálů i provedení, všechny produkty této značky podléhají rozsáhlým bezpečnostním předpisům a ke spolupráci si vybírají pouze vybrané dodavatele, u nichž rovněž provádí průběžné kontroly kvality a plnění přísných požadavků. Hračky jsou absolutně bezpečné, mají atestace jak na látky, tak na zpracování. Zástupci značky jsou si plně vědomi, že se jedná o hračky pro nejmenší miminka, která svět často zkoumají ústy, a proto dbají na plnění nejpřísnějších požadavků na kvalitu a bezpečí i nad rámec legislativy.

Více informací

Nejprodávanější produkty v kategorii
Aktivní filtry