Playgro

Kategorie

Kategorie

Filtrovat podle

Značka

Značka

Materiál

Materiál

Věk

Věk

Playgro

Playgro – hračky pro zdravý rozvoj dětí. Australská značka Playgro propojuje zábavu s rozvojem dětí. Playgro jsou inovativní hračky, které motivují děti zapojovat do hry všechny smysly a stimulují jejich představivost. Na návrzích se podílejí experti z řady oborů, aby hračky rozvíjely dovednosti malých dětí správně a komplexně. Samozřejmostí je vysoká kvalita a absolutní zdravotní nezávadnost.

Play & Grow = Playgro

Hračky Playgro poskytují nekonečné možnosti pro děti, aby se mohly rozvíjet, učit se a objevovat svět hrou. Každá z nich obsahuje funkce, které pomohou dítěti rozvinout škálu dovedností – ať už motorické, či kognitivní. Vše za pomoci hry a povzbuzení k přemýšlení, pozorování, poslechu či pohybu.

Pro miminka i malé raubíře

Sortiment Playgro je skutečně velmi pestrý, najdeme v něm hračky pro nejmenší miminka (například heboučké usínáčky), přes hrací dečky či hrazdičky pro malé průzkumníky, až po autíčka a další zvukové hračky pro děti batolecího věku. Všem hračkám vévodí barevnost, vysoká kvalita a hravý design, který zaujme.

27 let zkušeností

Australský rodinný podnik Playgro začal vyrábět první hračky již v roce 1992. Již tehdy hračky zaujaly neotřelým designem a především pak velmi vysokou kvalitou. V současné době je sortiment této značky dodáván do více než sta zemí celého světa a pod pojem Playgro je synonymem kvality. Všechny hračky procházejí náročným testováním a neobsahují toxické látky, škodlivá barviva, ftaláty, BPA a další nežádoucí látky.

Více informací

Nejprodávanější produkty v kategorii
Aktivní filtry