Toomies

Kategorie

Kategorie

Filtrovat podle

Značka

Značka

Věk

Věk

Toomies

Toomies - hra i učení pro batolata. Japonské edukativní hračky Toomies kladou důraz na nejvyšší kvalitu, atraktivní barevnost, bezpečnost a vysokou funkčnost. Hračky jsou vhodné zejména pro děti od půl roku do cca dvou let, provází je tedy obdobím, kdy se učí lézt, chodit a mluvit. Díky hře si děti cvičí jemnou i hrubou motoriku pomocí vkládaček a kostiček, ale také je motivují k lezení či chůzi.

Pro malé plaváčky

Vodu milují snad všechny děti. Hry v ní jsou proto velmi oblíbené u miminek, batolat i větších dětí. Značka Toomies na vodní hrátky myslela a nabízí řadu kreativních hraček, které koupání ještě více zpestří a promění ve velké dobrodružství. Hračky Toomies podporují dětskou fantazii, umějí zvuky, stříkat vodu či tvořit zmrzlinu z pěny. Děti je budou milovat!

Jemná i hrubá motorika

Prstíčky dětí jsou sice velmi drobné, ale potřebují trénink, aby jejich jemná motorika fungovala jak má. Nepřeberné množství nejrůznějších kostiček, vkládaček, autíček či her nejen zlepšuje prostorové vnímání a logické myšlení nejmenších, ale také jim trénuje jemnou motoriku.

Větší děti zase ocení hračky s melodiemi, či takové, co jim pomohou s pohybem vpřed, ať už během lezení, či při prvních krůčcích. Chodítko, které vystřeluje míčky, či autíčko, které po zmáčknutí samo jede, to jsou kousky, které děti nebudou chtít dát z ruky. Hračky Toomies zkrátka ctí motto – učení hrou.

Tradice

Značka Toomies pochází z Japonska, kde jsou s technologiemi vždy o krok napřed. Historie značky se datuje k roku 1924, kdy vznikaly první hračky vysoké kvality s nadčasovým designem a funkcemi. Cílem hraček je motivovat děti k průzkumu, podporovat jejich vnímání a myšlení, ale také motoriku a kreativitu.

Více informací
Aktivní filtry