Lindam

Kategorie

Kategorie

Filtrovat podle

Značka

Značka

Materiál

Materiál

Věk

Věk

Lindam

Lindam myslí na bezpečí dětí. S malým členem domácnosti se najednou domov promění v nebezpečné místo. Ostré rohy, schodiště, zásuvky, šuplíky, všude číhá nebezpečí. Americká značka Lindam nabízí produkty nejvyšší kvality pro bezpečí našich nejmenších. Sofistikované dětské branky (zábrany na schody), cestovní zábrany, záslepky do zásuvek, či „zámky“ na šuplíky, vše z nejkvalitnějších materiálů.

Zákeřné schody

Malí průzkumníci jsou dost nenechaví a stále objevují svět. Aby mohli nerušeně prozkoumávat taje obydlí, je dobré se na jejich výpravy připravit bezpečnostními prvky, které děti ochrání. Samozřejmostí jsou tzv. dětské branky (zábrany) na schodiště, které zabraňují pádům ze schodů. Ty by měly být základní výbavou každé rodiny s malými dětmi. Lindam jich nabízí nepřeberné množství z různých materiálů v mnoha provedeních – jedno mají společné – vysokou kvalitu a snadnou instalaci.

Zásuvky všeho druhu

Další velkou hrozbou pro malé všetečky jsou zásuvky – ať už ty v lince, ve kterých ukrýváme příbory a snadno skřípnou dětské prstíky, tak ty elektrické. Na oboje má značka Lindam elegantní bezpečnostní řešení. Na šuplíky zámek, na zásuvku záslepku. Zapomenout nesmíme ani na dveře, které mohou být také nemilou nástrahou pro nenechavé dětské prstíky. Dveřní „brzda“ znemožní prudké zabouchnutí dveří a zabrání tak úrazům prstů a rukou nejmenších.

Samozřejmostí je plnění norem všech produktů Lindam – zejména těch, které specifikují bezpečností požadavky a zkušební metody pro dětské bezpečnostní zábrany.


Test zábran a ohrádek LINDAM

Přečtěte si nezávislý test LINDAM zábran na Maminka.cz
Více informací
Aktivní filtry