Lamaze

Kategorie

Kategorie

Filtrovat podle

Značka

Značka

Materiál

Materiál

Věk

Věk

Lamaze

Hračky Lamaze děti baví i rozvíjí. Hračky Lamaze jsou vysoce kvalitní, na jejich designu spolupracuje řada odborníků z oblasti pediatrie a dětské psychologie. Americké hračky této značky děti nejen baví, ale také stimulují, rozvíjejí a učí poznávat svět. Lamaze dbá na kvalitní a bezpečné provedení, pečlivé zpracování, pyšní se řadou certifikátů a díky tomu jsou vhodné i pro děti od narození.

Pro miminka i malé průzkumníky: V sortimentu značky Lamaze najdete hračky pro děti od narození do dvou let. Od hracích podložek s hrazdičkou a chrastítek s kontrastními vzory, které jsou ideální pro nejmenší děti, až po zvukové hračky, které děti učí první slova. Díky přehlednému označení vhodnosti věku na obalech vždy zjistíte, která hračka bude pro Vaše děťátko nejlepší.

Kamarádi na kočárek: Velmi populární jsou Lamaze hračky na kočárek nebo autosedačku. Pestrobarevní plyšoví kamarádi jsou ušity z prvotřídních materiálů a mají vždy něco navíc - kousátko, vibrační strojek, chrastítko a různé druhy látek. Stávají se tak nepostradatelnými kamarády doma i na cestách.

Hračka i „učitel“: Všechny hračky Lamaze podporují smysly dětí – novorozenecké hračky na sobě mají kontrastní barvy s těmi černobílými, které umějí sledovat už úplně malé děti. Díky různým druhům látek a barevnosti stimulují dětský zrak, sluch i hmat. Děti tedy nejen baví, ale také učí.

Historie: Jméno Lamaze získaly hračky po francouzském lékaři Ferdinandovi Lamaze, který vypracoval ucelenou metodu přirozeného porodu. V USA pak na jejím základě vznikl komplexní systém péče o matku a novorozence. Již první hračky Lamaze byly vyrobeny ve spolupráci s předními odborníky. Dodnes všechny hračky Lamaze splňují (v mnoha případech dokonce překračují) přísné bezpečnostní normy. Stojí za nimi týmy expertů, kteří neznají kompromisy. Například doktorka Jeanette Cohen, která se specializuje na vývoj dětí v raném věku, potřebnou interakci rodiče s dětmi, atd. Za další odborníky, se kterými Lamaze International spolupracuje lze jmenovat Jerome a Dorothy Singer – odborníci na vývoj dětí z Yaleské univerzity. Velmi si vážíme, že máme takové profesionály, kteří nám pomáhají vyvíjet pro děti ty nejlepší hračky.

Lamaze International: Tato nezisková organizace podporuje přirozený a zdravý přístup k těhotenství, porodu a ranému rodičovství. Nákupem hraček Lamaze podporujete vzdělávání a období těhotenství, porodu a časného rodičovství po celém světě.

Více informací

Nejprodávanější produkty v kategorii
Aktivní filtry