Slevu nelze využít na již zlevněné zboží (označeno AKCE, VÝPRODEJ, SLEVA, ROZBALENO), na dárkové poukazy a při B2B spolupráci.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a s občasným zasláním informačního emailu z eshopu www.learningtoys.cz

Kategorie

Kategorie

Filtrovat podle

Značka

Značka

Materiál

Materiál

Věk

Věk

Hračky pro děti od 3 měsíců

Vaše miminko už vyrostlo - gratulujeme! Vybíráme pro vás hračky pro děti od tří měsíců. Přišel totiž čas na hračky zvukové a interaktivní. Stejně tak si již naplno užijí hrací deky a podložky. Nechybí ani první dětské knížky, které si dítě bude rádo prohlížet i samo díky interaktivním prvkům a šustícím stránkám. 

Dítě ve 3/4 měsících objeví kouzlo ručiček a nejen, že je neustále strká do pusy, ale i si s nimi rádo hraje. Také cokoli mu do rukou dáte, to bude nejen zkoumat, ale i ochutnávat. Rozvíjí si tedy hmat. Ručičky by měly být během dne otevřené volně, pokud tedy zrovna něco nedrží a nezkoumá. Po podání předmětu či vašeho prstu dítě předmět/prst pevnĚ uchopí nejprve do dlaně a poté obejme prstíky. Podporovat ve zkoumání nožiček a ručiček můžete dítě například chrastícími ponožkami a náramky, které jsou na toto přímo dělané. Nabízí je značka Lamaze.
Více informací

Nejprodávanější produkty v kategorii
Aktivní filtry